Moonlight Dragons

Witamy na Forum Gildii MoonlightDragons. Jeśli jesteś naszym członkiem, zarejestruj się jak najszybciej :) Jeśli chciałbyś się do nas przyłączyć - zapraszamy do działu REKRUTACJA :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-12-27 08:46:59

grzegorz

Gość

prośba o przyjęcie mnie do gildi

witam   mam na imię Grzegorz i gram na uzdro-strzelec 36lv mój nick to Oksana  mam własną gildie 6lv na innej postaci    {mmasakra} której nie chciałbym rozwiązywać  a tą postać rozwijać w waszej gildii jak mnie przyjmiecie  jest to moja pierwsza gra online i bardzo mi się podoba   gram dużo i myślę że nie będzie mi przeszkadzało to w prowadzeniu i rozwijaniu własnej gildii   z góry dzięki za pozytywne rozpatrzenie   hey

 

#2 2009-12-27 09:19:36

Meganant

Administrator

Skąd: Bristol
Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 50
Punktów :   

Re: prośba o przyjęcie mnie do gildi

Witam prośba rozpatrzona pozytywnie Teraz tylko zgłoś się do mnie (przywódcy), oficerów AmyLee lub Gardira albo mojego zastępcy o nicku Serentia Gramy na wszystkich kanałach Ibres, zapraszam

Offline

 

#3 2009-12-27 11:47:07

Buldoog

Smoczątko

Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: prośba o przyjęcie mnie do gildi

Mam nadzieje że szybko znajdziesz ktoregoś ze powyżej wymienionych oficerow lub przywodcy.Miłej gry:D


Tak Było, Jest i tak Pozostanie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manhattan.pun.pl www.anonymouse.pun.pl www.souleaterforumgame.pun.pl www.tibiaots.pun.pl www.dobra-tv.pun.pl