Moonlight Dragons

Witamy na Forum Gildii MoonlightDragons. Jeśli jesteś naszym członkiem, zarejestruj się jak najszybciej :) Jeśli chciałbyś się do nas przyłączyć - zapraszamy do działu REKRUTACJA :)


#1 2009-11-28 10:19:37

Tytan prosi xD

Gość

Przyjecie do gildi

No to może się przedstawię:)
Nick:Milosz12
Postać:tytan
Lvl postaci:27 (i 30%)
lvl swojego towarzysza: smoka(xD):26



GG: 11705115

Teraz może o sobie:)
No więc tak... Nazywam się Miłosz (prawda, ze się nie domyśleliście po nicku?xD). W last chaos już trochę gram. Wcześniej grałem w tego typu gry. Np.: WYD, Diablo 2 i niestety metin(żałuje:D). Na grze siedzę przeważnie od 1-2h/dziennie. Oczywiście zdarza się, że gra się całą noc i dzień, no ale to wyjątki:)
I teraz formalności... Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam

 

#2 2009-11-28 21:24:31

AmyLee

Smoczątko

Skąd: 52° 24'N 16° 55'E
Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Przyjecie do gildi

Twoje podanie zostało pozytywnie rozparzone i zostaniesz przyjęty do naszej gildii. Szukaj przywódcy Serentia lub oficerów Gardir i AmyLee na kanałach Ibresu
Pozdrawiam Amy


Ile ludzi, tyle zdań. Terencjusz

Offline

 

#3 2009-11-28 23:21:20

Erder

Smoczątko

11705115
Call me!
Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przyjecie do gildi

Bardzo dziękuje:) Oczywiście jutro zacznę szukanie elity aby ktuś mnie do niej przyjął:D

Pozdrawiam

PS. Nazwe użytkownika wybrałem taką, ponieważ lubię imiona fantasy a poza tym moja druga postać nazywa się Erder:D


PS2

Jeszcze taka mała prośba, bo za nic nie mogę nikogo złapać z gildi.Czy możemy umówić się na konkretną godzinę np. przez gg na spotkani i moje dołączenie do gildii?

Oraz. Chciałbym poprosić o taki okres próbny dla mnie. Czyli jeśli mi się nie spodoba to mogę odejść....

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Erder (2009-11-29 17:14:42)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manhattan.pun.pl www.anonymouse.pun.pl www.souleaterforumgame.pun.pl www.blekitniforum.pun.pl www.tibiaots.pun.pl